KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143398
nr 1514 3398
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Dramaten. Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:20:03
100 kr
150 kr